Hard Diskten silindikten sonra kurtarılan bozuk fotoğraflar nasıl düzeltilir?

Hard Diskten silindikten sonra kurtarılan ama bozuk olan fotoğrafları düzeltmenin bir yolu var mı? Önerdiğiniz program varsa yazabilir misiniz?

ebubekir25 ebubekir25 (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Silinen dosyaları kurtarma yazılımları sadece dosyaları kurtarır. Şayet kurtarılan dosya bozuksa bu, o dosyanın düzgün bir şekilde kurtarılmaya müsait olmadığını gösterir. Benim bildiğim kadarı ile böyle bir yöntem yok, ama bilen arkadaşlar cevap verecektir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      temmuz temmuz (12505)