Harddisk Değiştirdim Mavi Ekran Alıyorum

Anakartım MSI z97 gaming 5 taktığım harddisk WD16000AABS 160 GB uyumsuzluktanmı oluyor

exmilitary exmilitary (1)
9 yıl önce sordu

  • Fazladan bir 0 yazmışım wd1600AABS olcak exmilitary 9 yıl önce
  • Yeterince bilgi vermemişsin donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum.Bu diski ilk kez mi kullanıyorsun.Sitem yükledinde mi hata verdi? Yoksa zaten kullanıyordun da sonradan mı hata verdi? yusufbozar 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Muhtemelen kullanıcı hatası bağlarken arıza olmuştur.

ayberk ayberk (71)