Harddisk İmaj Kopyası (Harddisk Kopyası) Açmak ?

bir harddiskin imaj dosyası var bende kopyası ama içi tamamen boş bir hddye atılmış bir imaj dosyası hepsi nerdeyse 3,45GB'dan oluşuyo 85 tane fln var böyle dosyaların uzantıları yok .001 diye uzanltıları var bu hdd'nin içindeki imaji nasıl açarım ?

jamaikas jamaikas (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    EaseUS Data Recovery Wizard bu programı indirin kurulumunu yapın  HDD tarama yaptırın

    silinenen veya mevcut dosya resim video vs kurtarabilirsiniz kurtarma işleminden sonra uzantılar gözükmesi gerekir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eğer bu disk imajlarını yüklemek istiyorsanız, önce onları birer DVDye yazdırın. DVD ye yazdırdıktan sonra disklerden biri açılış diskidir. Sırası ile bilgisayara takarak anlayabilirsiniz. Bu disklerden biri ile bilgisayarı açın. Kurulum daha doğrusu geri yükleme otomatik başlayacaktır.

      Ben sadece içinde ne var bakmak istiyorum derseniz o zaman Winrar, 7zip gibi bir sıkıştırılmış dosya açma / dosya sıkıştırma programı ile açabilirsiniz.

      hakan hakan (15394)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Çok Teşekkür Ederim bunları birleştirmemmi gerekiyor açmam için ? birde bunlar dosya değiller bir hdd'nin bütün hali yani winrar olarak açılabilirmi ? jamaikas 7 yıl önce
      • 001, 002 gibi uzantılar genelde Winrar'a ait uzantılardır. ilk olan dosya WD_MARKA... uzantısız olanı sağ tuşla tıklayıp Winrar ile çıkart dediğinizde hepsinin genişletilmesi lazım. hakan 7 yıl önce
      • içinde ntsf uzantılı dosyalar var jamaikas 7 yıl önce
      • @jamaikas muhtemelen dediğin gibi disk imajı. Elindekiler kurtarma diski olabilir. hakan 7 yıl önce