Harddiskim ağzına kadar dolu nasıl boşaltırım, Harddiskimde yer yok nasıl temizlerim?

Harddiskim ağzına kadar nasıl boşaltabılırım yada komple içindekilerini silebilirim ?

emreakdas emreakdas (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format atarsanız evet tamamı silinir bütün sürücülerl sildiğiniz zaman sıfırdan format atarsanız bilgisayarınızın rahatladığınıda görürsünüz zaten

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Format Atacak kadar yeterli alan yok :( emreakdas 8 yıl önce

    Depolama alanina ihtiyac duyuyorsaniz bir harici disk edinip surekli kullanmadiginiz ve gitmesini istemediginiz verileri ona kaydedebilirsiniz

    Sadece bilgisayarinizdaki dosyalari ya da programlari kaldirmak yahut silmek istiyorsaniz da / program ekle-kaldir dan programlari kaldirabilir / diger dosyalarinizi da manuel olarak silebilirsiniz / Kapsamli bir temizlik icin ise Ccleaner  ya da YourUninstaller programlarini kullanabilirsiniz

    ongun ongun (90)
    8 yıl önce cevaplandı

    • ccleanner programını kullanıyorum ama 1 gb dan az yer acıyor dıskı komple sılme gıbı sansım varmı harddiskim 74 gb emreakdas 8 yıl önce
    • Format atınca olmuyor gene 2 gb yer oluyor soru nu nasıl cozebılrıım emreakdas 8 yıl önce