Hardisk değişimi için teknik servisin verdiği fiyat uygun mu?

0

Öncelikle selamun aleykum Size Sormam Gereken Bir Soru Var güç Kesintisi Yüzünden bilgisayarım Arızalandı ve tespit edildi Yapıldı Bir Saat Sonra bozuldu siyah ekran üzerinde beyaz yazılar türkçe karşıtı şöyleydi sanırsam disk okunmadı veya Takılmadı.

Yeni harddisk almam söylendi ve de bana maliyetinin 250 Tl civarı bir rakam verildi ne yapmam gerek?

halil45 halil45 (7)
7 yıl önce sordu

  Toplam 4 Cevap


  0

  Aleyküm selam, kesinlikle onların takcağı harddiski alma çünkü 250TL alıp kötü hdd takabilirler.Bütçene göre internet üzerinden veya bilgisayarcılardan harddisk almanı tavsiye ederim.

  ardahd ardahd (631)
  7 yıl önce cevaplandı

   0

   Aleyküm selam. Tamiratınızı yaptırdığınız yerin güvenilir olduğundan emin misiniz? @ardahd dediği gibi bence de kendiniz bir Hard Disk Driver alın. Takmak problem değil zaten nereye götürseniz 10 dakikalık işi var.

   araz01 araz01 (291)
   7 yıl önce cevaplandı

    0

    Bendede Aynı Sorun Vardı Banada ssd Değişecek Dediler Formatla Kurtardılar Güvenilir Biryere Götürüp Tekrardan Format Attırmayı Dene Farklı Farklı Şeyler Söylüyorlar

    furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
    7 yıl önce cevaplandı

     0

     öncelikle Teşekkür ederim. bana onarım için havasız Ortam Olması Lazım Dediler Buda Veriler İçin Baya Masraflıymış yapan Pek Fazla İnsan Yok önce Bana 5 paraçanıjn Yanık olduğunu Söylediler değişim Lazım dediler Kendim Parça Alıp Değiştirdim Sadece Power Aldım Aslanlar Gibi Çalıştı Ve Sonra Kapanıp Durdu Dondu Sonra tümden Kapandı Açılmadı Açılıncada  Beyaza Ekran Üzerinde Beyaz Yazı Geliyr Fiyat Ta yükselttildi 650 tL oLDU

      

     HATA

     (reboot and select proper boot device or ınsert boot media in selected boot device and press a key)

     halil45 halil45 (7)
     7 yıl önce cevaplandı

      üyelik gerektirir

      Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

      Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
      uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol