Hardisk werd tarafından sifrelenmiş

Hardisk werd tarafından şifrelenmiş bu konuda yardımcı olabilen varmi

kuyuto kuyuto (1)
4 yıl önce sordu

  • 2 tane virüslü dosya ve fidye notunu admin @ uzmanim.net adresine gönderirsen, inceleylim. İnceleyip detaylı bilgi vereceğiz. Ekran görüntüsü değil, dosyanın kendilerini göndermen gerekiyor. omercik 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Tüm dosyalar werd tarafından şifrelenmiş ve bende 490 USD para istiyorlar gelen fidye dosyasında yazıyor birde ders notlarim var komple kitlemisler bilgisayardan internet giremiyorim

kuyuto kuyuto (1)
4 yıl önce cevaplandı

    Daha önce burada detaylı paylaştım: werd fidye virüsü nedir? çözümü var mı? buradaki bilgiler günceldir. Bunun dışında bir gelişme yok maalesef.

    alattin alattin (16984)