Hareket durumu ve instengram

Mrb bnde bir kişinin aktif ligi 7 saat once diyor ama bir başkasında 2 saat once bisy begenmis oluyir bu nasl oluyo ve 15 dk once hareket durumunda birilerini takip ettiğini gosterirken smdi baktığımda onla ilgilu hicbir hareketi gostermiyor bunlar nasl oluyor ozellikle yapilan yada yapila bilen şeyler mi ??

nursda nursda (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O kişi kendi hareket durumunu kapatmış o zaman. Bazen son görülmesi açık olan birisi, son görülmeyi kapattığı zaman bu takipçilerine yani size yansımayabilir ya da geç yansır. Siz kendi hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girdiğinizde değişiklikler etkili olur bazen. Böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)