Harici AMD Ekran kartı sürücü güncellemesinden sonra Ekran Parlaklığı Değişmeme Sorunu nasıl çözülür ?

AMD R9 M265X Ekran kartımın sürücüsünü 17.3.3 Non-Whql driver ile güncelledim. Güncellemeden sonra ekran parlaklığı değişmemeye başladı, ne tuşlardan ne de Mobility Centre'den.

Dahili Ekran kartım Intel HD Graphics 4600

Kullandığım sistem Toshiba P50 B-166 i7 16GB Ram

isa137gm isa137gm (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Win(logo tuşu)+R ile Çalıştırı açın ve RunDll32.exe devmgr.dll DeviceManager_Execute kodunu girin. Aygıt yöneticisi açılacaktır, Monitörün üzerine gelerek sağ tıklayıp Kaldır yapın. Devamında en üstte bulunan bilgisayar adına sağ tıklıyarak, Donanım değişikliklerini tara ile donanım taraması yapın. Bilgisayarınızı kontrol edin.

    kawamoto kawamoto (71)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hocam denedim sonradan, fakat o zaman da güncel sürücü ile kullanamıyorum bilgisayarı eskiye dönüyor. isa137gm 7 yıl önce
    • Kullandığınız sürücü bir programla çatışıyor olabilir. Benim tavsiyem Driver Booster 4 programını kurup bütün sürücüleri güncelleyin ve Driver Booster ayarlarından gereksiz sürücüleri sil yapın. Ben Driver Booster programını kurduğumda sistemden tam 54 adet sürücü silmişti. kawamoto 7 yıl önce