Harici diskimdeki bir klasörü yeniden adlandırdığımda ya da yeni klasör oluşturmak istediğimde harici diskim yanıt vermiyor, donuyor.

Merhaba, harici diskimdeki bir klasörü yeniden adlandırdığımda harici diskim yanıt vermiyor, yeni klasör oluşturmak istediğimde de yantı vermiyor, ama filmleri seyredebiliyorum, virüs taraması yaptırdım, virüs yok harici diskimde.

kalenderrr kalenderrr (41)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya aktarımı yapılabiliyor mu? Diskin sağlık durumu nasıl?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Hocam şu an için sorunu çözdük, bu sefer de bir kaç film dosyasını silememe hatası var. kalenderrr 3 yıl önce
    • https://uzmanim.net/soru/hdd-saglik-testi-ve-bad-sector-testi-nasil-yapilir/102701 burada ki anlatımda harici disk'e test uygularmısın? @kalenderrr hydra 3 yıl önce