Harici harddisk erişilemiyor hatası

Merhaba, harici harddiski samsung smart tvye taktıktan sonra bilgisayarda erişilemiyor hatası alıyorum. İnternette araştırıp kolay bir yöntemle (sağ tıkla >özellikler....) yapmıştım  ama nasıl yaptığımı hatırlayamıyorum.(Sanırım o bilgisayar için erişme izni gibi bir ayardı) Harddiski başka bir bilgisayarda da kullanmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

perfeccct perfeccct (22)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Disk üzerinde yetkinlendirmeleri değiştirmiş olabilirsiniz. Tekrardan disk üzerinde sağ tuşla tıklayın ve Özelliklere girin.  Burada güvenlik sekmesini bulun.

    Güvenlik sekmesinde Grup ya da Kullanıcı Adlarında Users var mı konrol edin. Yoksa düzenleden Users'ı ekleyin. En azından Okuma ve Yürütme Yetkisi verin.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler... perfeccct 6 yıl önce

    -1

    Sanirim Biraz ayarlari İle oynamıssınız bence Teknik Servisinize Basvurun . . .

    oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)