Harici harddisk herhangi bir veriyi yazmıyor

Herhangi bir müdahale yapılamıyor Eassos Partition Guru programı ile hataları taratıp düzeltmek istediğimde ilerlemiyor resimdeki gibi takılı kalıyor herhangi bir disk doğrulama programında durumu iyi gözüktüğünü söylüyor sorun nedir sizce?

kullanici05834 kullanici05834 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Veri yazmak istediğinde hata mı alıyorsun? Dosya mı kopyalamak istiyorsun da hata alıyorsun?

    • Başka bir bilgisayarda denedin mi?
    • USB kabloyu değiştirik denedin mi?

    Biraz daha veri yazılamıyor lafını detaylandırman lazım

    murat murat (12492)