Harici harddisteki video başka bilgisayarda gözükmüyor?

Kendi bilgisayarımda gözüken video kardeşimin bilgisayarında gözükmüyor.

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gözük müyor ne demek? Yani dosya gezgininden baktığında dosya orada görünmüyor mu? Yoksa tıkladığında video açılmıyor mu?

    Komut isteminden şu komutu videonun olduğu klasörde çalıştırabilirsin:

    attrib -r -h -s

    Bu klasördeki dosyaların özelliklerini kaldırır (gizlilik vs gibi).

    Daha sonra video görünüyor mu bakabilirsin.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Komut isteminden videomun olduğu klasöre nasıl girebilirim @alattin misty 4 yıl önce
    • Cd komutu ile girebilirsin. Diyelimki videon D sürücüsünde Videolar diye bir klasörde cmd üzerinde cd d:\videolar yazıp enter tuşuna basman gerekiyor. @misty alattin 4 yıl önce
    • gözüktü. teşekkürler misty 4 yıl önce