Harici Hardisk lezp virüsü ile şifrelendi. Çözümü var mı?

Harici Hardiskte yer alan tüm dosyalarım lezp ile kilitlendi. Kurtarmanın bir formülü var mı?

kullanici681280 kullanici681280 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Daha önceden @alattin bir çözüm paylaşmıştı.

    lezp virüsü nedir? çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Evet o çözümü okudum fakat HDD ile ilgili bir kısım göremedim .

      kullanici681280 kullanici681280 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Yardım edebilirim :) darkcrak 3 yıl önce

      Harici HDD, USB bellek vs. Fark etmiyor. lezp virüsü nedir? çözümü var mı? burada anlatılanlar dışında yapılabilecek bir şey yok maalesef.

      Sadece Offline Key ile şifrelenenler için çözüm umudu var. Onun da şuanda bir çözümü yok. Çözüm bulunduğunda uzmanim.net sitesinden ve Youtube kanalımızdan paylaşacağız.

      alattin alattin (16984)