Harici HDD biçimlendirmeye çalışırken bilgisayar donuyor

harici hdd biçimlendirmeye çalışıyorum windows donuyor. başka pcde de aynı şekilde. ne yapmalıyım

kandela kandela (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Komut İstemi (CMD) ile biçimlendirmeyi deneyin. Bilgisayarınız harici diskinizi görüyor değil mi?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      evet yerel disk E şeklinde görüyor ama çok uğraşıyoruz.üst adres çubuğu yeşil olarak 2 saat ilerliyor. komut satırıyla nasıl atılıyor @farurhenho

      kandela kandela (1)