Harici klavye bir süre sonra çalışmıyor, nasıl düzeltebilirim?

Birkaç gün önce laptopumun adaptörü bozulmuştu. Yeni adaptör geldikten sonra oyuna girdim girmeden önce tuşlar çalışıyor oyunu biraz oynuyorum fakat 40 dakika sonra tuşlar çalışmıyor ve oyundaki karakter kendi kendine hareket ediyor.

sibermedia sibermedia (23)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar sorun adaptörden kaynaklıymış. Muadil adaptördeki veriler orijinal adaptörle aynı olmasına rağmen yeterli gücü harici klavyeye sağlayamıyormuş. (Gaming Klavye RGB) Orijinal adaptör aldım sorun düzeldi.

    sibermedia sibermedia (23)