Haritadan istediğim yerin yer bildirimini nasıl yaparım ?

benim işyerimin adresini haritadan yol tarifi ile ulaşmak isteyen müşterilerim var işyerimi değil başka yer görünüyor ne yapmam lazım.internetten yol tarifinde direk benim adresime ulaşılmasını istiyorum

alitastan0463 alitastan0463 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google haritalara yer ekleme için şu linkte anlatılanları yapın: 2017 - Google Haritalara yer / işletme ekleme nasıl yapılır?

    adım adım anlatmaya çalıştım.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kendi işyerinizdeyken Google Haritalar da "konum" simgesine tıklayın. Tıkladığınız zaman konum kapalıysa açmanızı ister, bunu açın ve Google Haritalar'a gerekli izni verin.

      Verdiğinizde Google Haritalar konumunuzu otomatik bulup adresini size gösterecektir. Müşterilerinize bu şekilde iş yerinizin adresini verebilirsiniz.

      omercik omercik (9418)