Haste güvenilir mi?

Haste ping azaltma programı güvenilir mi? Bu programı indirdim ancak virüstotal 3 adet virüs buluyor. Güvenemedim açıkçası. :/

mim123 mim123 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    60-70 arası virüs motoru çalışıyor. 3 tanesi virüslü diyorsa bu false possitive yani yanlış teşhistir.  Genelde virüs diyen antivirüs motorları adları pek bilinmedik olanlar oluyor.

    https://haste.net/ üzerinden indirirsen herhangi bir sorun yaşamazsın. Virüs filan da yok.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      Kesinlikle bu tür ping azaltma programlarını kullanma. Çünkü VAC, EAC Gibi anti-cheat ler bu tür 3. Parti yazılımları hile olarak algılayıp banlanma ihtimalin var, WTFast da ping düşürme programı , ancak kullanmanı önermem VAC Bu konularda hassas olduğu için banlanabilirsin.

      Aşağıda ki programları kullanma;

      • Ping düşürme programları.
      • VibranceGUI gibi masaüstü renk arttırma programları.
      • Skinchanger programları.
      • FPS Yükseleceğini vaad eden programlar
      • Gökyüzü kaldırma gibi programlar.
      • VPN Kullanımı( Bazı oyunlarda VPN Kullanmak yasak )
      • Oyun dosyalarını değiştirmek.
      • Ve en önemlisi hile yapmak.
      • GTA 5 Te para hilesi yapmak.

      Yukarıdakilerden bir tanesini bile yapsan ban yerdin dikkatli olmakta fayda var.

      hydra hydra (3800)