Hata 0x80070091: Dizin boş değil hatası

Gördüğünüz üzere VMware klasörünü  silmeye çalışırken bu hata ile karşılaşıyorum ve klasörü hiçbir şekilde silemiyorum.

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

  • Son derece pratik bir çözüm ve gerçekten de işe yaradı. Çok teşekkür ederim. bnk09 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

1.Çözüm:

  1. Silinmeyen dosyanın içini aç ve içinde yeni bir metin belgesi oluştur
  2. Oluşturdukdan sonra dosyanın içinden çık ve silinmeyen dosyana sağ tıkla ardından sil'e tıkla
  3. Dosyan silinecektir

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • @darkcrak farklı bir yöntem ; aklımda bulunsun lazım olur belki 😊 ybaskin34 4 yıl önce
  • :) @ybaskin34 darkcrak 4 yıl önce
  • Sırf sana yazabilmek için üye oldum. Çok teşekkür ederim. neler denedim şunu yazan yoktu. Cmd den kodmu yazmadım. Neler ya çok teşekkür ederim. Cozum işareti atamıyorum malesef :D dervis 3 yıl önce
  • Rica ederim @dervis :) darkcrak 3 yıl önce

Bir klasöre sağ tıklayın ve Özellikler seçeneğine girin. Ardından açılan pencerede Güvenlik kategorisine tıklayın ve kullanıcı adınızı seçerek yetki izinlerine tik işareti koyun ve kaydedin. Ardından Özel İzinler bölümünü açın ve kullanıcı adınızın yetkiye sahip olduğunu teyit ederek sorununuzun çözülüp çözülmediğini gözlemleyiniz.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
4 yıl önce cevaplandı

  • Teşekkürler yanıtınız için. lucas77 2 yıl önce