hata 0x800700E1 veriyor nasıl bu hatayı kapatırım veya o uygulamayı silm ek için nasıl bu hatayı kaldırrım

o uygulamayı nasıl silerim

bu uygulama virüslü ise nasıl vürüsübilgisiyardan arındırırım

kullanici137997 kullanici137997 (1)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     0x800700E1 bu hata virüslü dosyalarda alınır genelde kopyalama, taşıma yaptığında ortaya çıkar çünkü o an Windows defender tarama yapar.

    Zaten bu hatayı alıyorsan o an o dosya silinmiş demektir. Tam olarak ne yaparken 0x800700E1 hatası alıyorsun? Detay verirsen iyi olur.

    murat murat (12532)
    2 ay önce cevaplandı