Hata Alıyorum. Çözün

-1

Abi Telefonumu Bilgisayara Ara Kabloyla Bağlıyorum Telefon Şarj Oluyor Bağlanıyor Ama Bilgisayarda Gözükmüyor Aygıt Yöneticisine Girdim Telefonumun Olduğu Yerde Sarı Üçgen İçinde Ünlem Var Başlatılamıyor Diyor Lütfen Çözün Yardımm.

efe52 efe52 (-1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Replika telefon ise o hatayı alırsın, çoğu replika kullanan arkadaşım alıyor. Maalesef bizlerde bulamadık çözümünü.

    erkankarabiber erkankarabiber (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      eğer telefon orjinal ise yan sanayi kablo da aynı sorunu yapıyor, orjinal kullanmak sorunu çözüyor

      keloglu keloglu (16)