Hata! Google Chrome xxx sitesine bağlanamadı

 Merhaba, şu anda açık olan herkesin girebildiği bir siteye ben giriş yapamıyorum.Tüm tarayıcılarım sayfayı açmayıp hata veriyor. Google Chrome Hata! Google Chrome xxx sitesine bağlanamadı hatası veriyor.Yardımcı olurmusunuz.

gsyusuf gsyusuf (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome Hata! Google Chrome xxx sitesine bağlanamadı hatasının pek çok nedeni olabilir olası nedenleri ve neler yapabilirsiniz yazmaya çalışayım:

    Tüm bunları kontrol etmenize rağmen xxx sitesine giremiyorsanız ve bu sitenin o an teknik sorunlar yaşamadığından eminseniz, servis sağlayıcınız ile bağlantıya geçin (TTNet, Superonline gibi).

    Ulaşmak istediğiniz site servis sağlayıcınız tarafından yasaklanmış olabilir.

    hakan hakan (15424)