Hata! Instagramda Üzgünüz isteğinizle ilgili bir hata oluştu neden çıkıyor? Hesabıma nasıl giriş yapabilirim.

Instagrama giriş yapamıyorum . Instagram uygulamasindan hesabıma girmeye çalışında bu uyarıyı veriyor günlerdir giriş yapamıyorum başka telefonlardan hesabıma giriş yapıyorum ama kendi telefonumdan olmuyor hata veriyor

kullanici421734 kullanici421734 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hata! Instagramda Üzgünüz isteğinizle ilgili bir hata oluştu hatası aslında Instagram'ın halt yemesinden başka bir şey değil.  Sen başka cihazdan giriş yapabiliyorsun ama telefonundan giriş yapamıyorsun.

    Bu durum cihazına Instagram tarafından engel konuldu anlamına gelir. Telefonunda takipçi hilesi, takibi bırakanları görme gibi Instagram hesabını kullanan bir yazılım var mı?

    Iphone kullanıyorsan çözümün telefonu sıfırlamak (kurulum sırasında yeni telefon olarak seçmelisin)

    Android kullanıyorsan Google Play üzerinden Paralels Space yazılımını yüklemek ve Instagram'ı bunun üzerinden kullanmak.  Bunlar dışında başka bir çözümün şuan için yok.

    murat murat (12492)