Hata: Intra uygulaması çalışmıyor nasil çalışdırılır ?

Ne zamandan beri kullanıyorum ama son bir kaç hafdadır çalışmıyor yada ona benzer uygulamalar biliyorsanız yardımcı olun abi Redmi 8a kullanıyorum ama psihondan basga hiç bir vpn çalışmıyor oda internet hızını düşüriyor.

leonard leonard (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İntra uygulaması zaten bir süredir çalışmıyor.  Ücretsiz VPN'lerde malum kısıtlamalar ile dolu ve hızı düşürüyor. Ücretsiz ve sorunsuz VPN diye bir şey yok.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

       Nasil yani şimdi intra çalişmıcakmı

      leonard leonard (1)