Hata Kodu: 0x800106ba

Windows defender "bu programın hizmeti durduruldu Hata Kodu: 0x800106ba" hatası veriyor yardım edin

askar askar (14)
7 yıl önce sordu

  • İşletim sistemin nedir askar? hakan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Windows defender 0x800106ba hatasının çözümü için şunları deneyin:

  1. Denetim Masasında hizmetlere gidin ve Windows Defender hizmetini çift tıklayın ve başlangıç türünün Otomatik olduğundan emin olun.
  2. Başka antivirüs yüklü mü? yüklü ise Windows defender ve başka bir antivirüsü aynı anda çalıştırmayın.
  3. Sorun hala devam ediyorsa, Windows 10 öncesi bir işletim sistemi kullanıyorsanız Windows Defender'i kaldırın ve yeniden yükleyin.
hakan hakan (15424)
7 yıl önce cevaplandı

  • 1. Hizmetin başlangıç türünü değiştiremiyorum http://i.hizliresim.com/2nzllA.png 2. windows defenderden başka antivirüs programı yüklü değil 3.Program ekle/kaldır listesinde windows defender yok askar 7 yıl önce
  • @askar bir kaş sorunu daha okudum. Bilgiayarında ciddi sorunlar var. En doğrusu format ile temiz kurulum yapman. Sorunlara çözüm aramaktan çok daha kısa sürer. hakan 7 yıl önce