Hata kodu: 0X80070456 - 0xA0019 hatasının çözümü nedir?

Windows 10 kurulumu sırasında alınan Hata kodu: 0X80070456 - 0xA0019 hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hata kodu: 0X80070456 - 0xA0019 hatasının çözümü nedir?

    Windows 10 medya oluşturma aracı ile Windows 10 yükseltmesi veya kurulumu yaparken alınan

    Bu aracı çalıştırırken bir sorun oluştu
    Ne olduğundan emin değiliz ama bu aracı bilgisayarınızda çalıştıramadık. Sorun yaşamaya devam ederseniz,

    müşteri desteğine başvururken hata kodunu bildirin. Hata kodu: 0X80070456 - 0xA0019 hatasının sebebi bozuk, eksik hatalı indirilen Windows 10 kurulum dosyalarıdır.

    Windows 10 indirme işlemi sırasında internet bağlantınızda kesilme olur ya da ağ değiştirirseniz, başka bir kablosuz ağa bağlanmak gibi bu ahata alınabiliyor ve kurulum işlemi iptal ediliyor.

    Hatayı gidermek için ISO destekli Windows 10 kurulumu deneyebilirsiniz:

    Windows 10 ISO dosyası üzerinden UEFI destekli olarak nasıl kurulur? linkinde anlatıldığı gibi UEFI destekli Windows 10 kurabilirsiniz.

    Bu işlemi Windows 10 yükseltmesi için de yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)