Hata kodu: 410 Spotify hatasının çözümü nedir?

Spotify'a giriş yapmak istediğimde Kullanıcı adı ya da parola yanlış (Hata kodu: 410) alıyorum.  Sorun ne olabilir? Kullanıcı adım ve parolam doğru

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tekrar giriş yapmak istiyorsanız.

    Şifre değiştirmeniz gerekiyor (Şifremi unuttum yazan yere basın kayıtlı e-posta girin yenileme talep ediniz)

    ve şifre değiştirdiniz sorunsuz girecektir .

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Dediğin gibi şifre hatırlatma ile giriş yapabildim. Neden böyle oldu anlamadım ama. Teşekkürler. acemiadam 4 yıl önce