Hata: Üzgünüz profil resmini güncelleyemedik

Instagram'da profil bölümüne giriyorum. Resmi değiştiriyorum. Kaydetmeye dokunduğumda Hata: Üzgünüz profil resmini güncelleyemedik. Lütfen internet bağlantının olduğundan emin ol ve tekrar dene - Yok say mesajı çıkıyor. Instagram!da mı sorun var? Bir kaç gündür böyle devam ediyor

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hata: Üzgünüz profil resmini güncelleyemedik hatası ile çok karşılaşmaya başladım. Hatta ofiste bir arkadaş bana getirdi bu ayak böyle diye sordu.  İnternet bağlantısı olmasına rağmen Hata: Üzgünüz profil resmini güncelleyemedik Lütfen internet bağlantının olduğundan emin ol ve tekrar dene hatası alıyordu.

    Onda Wi-Fi kapatıp mobil veriye geçince sorun çözüldü.  Sende bir böyle dene olmazsa yine saçma instagram yazılım hatalarından biridir.  Bir kaç gün bekle belki güncelleme gelir.

    murat murat (12492)