Hata: Win 10 pro etkinleştirme sorunu hata kodu(0x8007232b)

Merhaba;

Kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlanamadığınız için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz. Kuruluşunuzun ağına bağlı olduğunuzu doğrulayın ye yeniden deneyin. Etkinleştirme ile ilgili sorun yaşamaya devam ediyorsanız kuruluşunuzun destek görevlisine başvurun.(0x8007232b) ben sayfanızda bu problemle ilgili bir cevabınızı okudum ve orada bahsettiğiniz adımları denedim ve yinede sorunum devam ediyor. Komut isteminde sizin yazdığınız yazıyı (wmic path SoftwareLicensingService get OA3xOriginalProductKey) girdikten sonra lisans numarası çıkmadı ve bu verdiğiniz ikinci seceneği tam olarak tamamlayamadım. Bu problem için deneyeceğim başka bir yol varmı yada ne yapmalıyım.

snlarslan snlarslan (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, bilgisayarını güncellemeyi denedin mi?

    Win+R tuşlarına aynanda bas ve gelen çalıştır ekranına "slui 3" yaz ardından enter'e bas sonra lisans eskinleştirmeyi dene.

    darkcrak darkcrak (5168)