Hataları bulmak için sürücüleri tarayın

Bildirimler kısmında sürekli hataları bulmak için sürücüleri tarayın diye bir hata çıkıyor (https://i.hizliresim.com/6a7b2P.png) üstüne tıkladığım zaman hiç bir şey olmuyor.C ve D sürücülerini taradım ancak bir hata da bulmuyor nasıl bir sorun olabilir?

xyolive xyolive (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer bilgisayarında ters giden bir şeyler olmadığından eminsen denetim masasına girip aramaya "güvenlik ve bakım" yaz. Burada ".... için bildirimleri kapat" diye seçenekler görürsün. Buna tıkladıgında artık sana öyle bildirimler gelmez.

    omercik omercik (9418)