Hattımı kırdım, Whatsapp hesabımın silinmesini istiyorum

0534 36* ** ** Özl*** D** whatsapp in silinmesini istiyorum.

kullanici654668 kullanici654668 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kendi imkanlarınızla halledeceğiniz bir durum değil. Ancak WhatsApp Müşteri Hizmetleri size yardımcı olabilir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Hattın olmadan Whatsapp hesabını silemezsin.  Whatsapp hesabın sana ait olduğunu nasıl anlayacak?

      Sadece telefon numarası üzerinden işlem yapar. İlla silmek istiyorsan operatörüne gideceksin, yei SIM alacaksın. Sonra da Whatsapp hesabını sileceksin.

      murat murat (12492)