Hazır gaming kasalarda DVD sürücüsü geliyor mu?

Satılan Gaming Kasalarda DVD RW Yanında Geliyormu ?

Yoksa Biz Mi Alıp Takıcaz ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gaming yada değil, DWD / RW yanında verilmez ve hatta çoğunda power supply'de olmaz. Bunlar ihtiyaca göre sonradan temin edilir.

    İstisnalar kaideyi bozmaz. Bunun için araştırılır, satıcıya sorulur.

    Eğer sadece kasa soruluyorsa elbette, yoksa PC değil.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bunu biz nerden bilebilirizki? satıcının koyduğu üründe : DVD/RW var yazıyorsa vardır, eğer DVD/RW ile ilgili bilgi yoksa satııcya soru sorulmalıdır.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)