HD Tune Pro test sonuçlarım nasıl?

Crucial 1TB M.2 SSD'mi benchmark testine soktum. 1450 okuma çıktı ortalama. Normalde 2000 okuma / 1700 yazma olarak aldım. Daha yeni bugün geldi. Nasıl sonuçlar?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Net vaat ettiği hız değil onlar 'e kadar şeklinde yani çıkadabilir, çıkmayadabilir. Mesela benim M2 SSD 2100 MB/s okuma hızı sunuyor ancak benim malabildiğim 1500~ civarı falan, bir sorun yok yani.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Tamamdır teşekkürler. egesacinti 3 yıl önce