HDAT2 Detected 0 devices. Sorry, nothing to do hatası

Bilgisayarımdaki bad sectroleri düzeltmek istiyordum ben de Hiren's boot cd 15.1 sürümündeki HDAT2'yu kullanmaya çalıştım fakat PCI devices... 'da takılıp "Detected 0 devices. Sorry, nothing to do." diye bir hata aldım.

Bu nerede takılıp ilerlemediğinin resmi:

https://i.hizliresim.com/vp5VYD.jpg

Bu hatanın resmi:

https://i.hizliresim.com/lWjpBl.jpg

tnaekc tnaekc (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hiren's BootCD kullanarak sabit disk bed  sektörleri nasıl kontrol edilir ve onarılır? (tıkla)

    HDAT2'nin ilk açılması sırasında çıkan menüde hiç bir seçim yapma, gerekli ön tarama otomatik (Auto) olsun.

    Veya bed sektörler için HDD Regenerator programını deneyebilirsin:

    HDD Regenerator nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Not: Bu tür programlar çözüm sağlamada yüzde yüz başarılı olamayabilir. Başarı şansı sabit diskteki bed sektörlerin durumuna göre değişir. Eğer bed sektörler çok fazla ise yeni bir sabit disk satın almak gerekecektir. Aksi halde boşuna uğraşılmış olur.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • HDAT2 en başta seçim yapma şansı vermiyor. Ben hiçbir şey yapmadığım halde programı açtığımda gelen bir hata bu. HDD Regenerator ise deneme sürümünde sadece ilk bulduğunu temizliyor. Zaten tam sürümü sabit diskten bile pahalı. Sanırım yeni sabit disk alacağım. Yinede teşekkürler tnaekc 6 yıl önce