HDD "aygıta ulaşılamadı" sorunu

Taşınabilir harddiskimin formatını değistimek icin bilgisayara taktım biçimlendire bastım ve bulunduğu odadan çıktım. Döndüğümde bilgisayarın fişini takmadığımı ve şarjının bittiğini gördüm. Harddiski tekrar bilgisayara taktığımda biçimlendir diye uyarı çıkıyor biçimlendir diyorum. Aygıta ulaşılamadı diyor ve harddiskte açılmıyor. Yapabilecek bir şey var mı

atom28 atom28 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka bir PC'de tanıtmayı ve biçimlendirmeyi dene. Birde linux türevi bir sistemde denenebilir.

    Eğer bunlardada başarılı olunamazsa çok fazla uğraşma, pek şansın olmaz.

    Geçmiş olsun.

    Edit:

    Birde alttaki ile biçimlendirmeyi dene, başarlı olabilir. Zira çok güçlü ve başarılı bir medya formatlama aracıdır:

    Silicon Power Formatter (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim deneyeceğim bu akşam atom28 6 yıl önce