HDD'deki bütün bilgileri nasıl SSD'ye nasıl aktarabilirim?

Elimde bir 5400RPM-li HDD var ve bir tane de SATA SSD var. SSD-ni yeni aldım ve HDD-nin içindeki tüm verini SSD-ye transfer etmeyi düşünüyorum (işletim sistemi dahil) ve bunun için AOMİ partition Assistand gibi programları kullanmayı düşünüyorum. Sizce bir problemle karşılaşa bilirmiyim?

genius genius (190)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klonlama yöntemi bilinen bir yöntem, düzgün programlar kullanıldığı zaman sorun olmaz ama neden temiz kurulum yapmıyorsunuz?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Nedeni klonlamakını amacında. Yani, silinmemesi ve ya kaybolmaması gereken verierin fazla olması. genius 3 yıl önce