HDD'deki kopyalama hızımı nasıl düzeltebilirim?

Merhaba herkese. Benim bir sorunum var! HDD’nin yerine SSD taktım ve HDD’de her şey normalken bir anda HDD’nin içindeki herhangi bir dosyayı kopyalayıp SSD‘nin D: diskine yapıştır yapıyordum “71-75 MB” arası gidip geliyordu. Bir anda kopyalama hızı aşırı derecede düştü ve bazı dosyaları hiç kopyalamıyor 0 KPS yazıyor. Resimdeki kalın USB kablosu ile laptoptaki USB portuna takıyorum.

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sağlık testi yapar mısın? USB ile bağlandığın için böyle oluyor olabilir. Direkt Sata ile bağlansaydın daha verimli olurdu. 5400 RPM eski bir disk sonuçta.

    hydra hydra (3800)