HDD Disk 2 Bilinmeyen Başlatılmamış Sorunu

merhaba arkadaşlar windows 7 kullanıyorum pc ye masaüstü format attım formattan sonra bi baktım 2TB olan hard diskim 128gb olmuş ve açılmıyor. ne yaptım ne ettim olmadı açılmadı. harf yolu denedim denemediğim program kalmadı ama yine de açılamadıç lütfen yardımcı olun bana içinde yaklaşık 45 yabancı dizi bluray rip vardı ve 1500 altyazılı arşivim vardı onları nasıl kurtarabilirim birileri bana yardımcı olsun rica ediyorum sizden.

aldığım hatalar resimdekiler gibi.

[​IMG]

bienvenido bienvenido (3)
7 yıl önce sordu

  • soruyu çözüm olarak onaylamışınız cevap yazılmaz bu soruya candan 7 yıl önce
  • Soruyu kapatmışsınız. Çözümü geri alın ve aşağıya yazdığınız cevabı silin. Yoksa sorunuz tamamen silinecektir hakan 7 yıl önce
  • @candan bu tür sorulara hiç cevap verme dostum hakan 7 yıl önce
  • @hakan anladım okey hocam candan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

merhaba arkadaşlar windows 7 kullanıyorum pc ye masaüstü format attım formattan sonra bi baktım 2TB olan hard diskim 128gb olmuş ve açılmıyor. ne yaptım ne ettim olmadı açılmadı. harf yolu denedim denemediğim program kalmadı ama yine de açılamadıç lütfen yardımcı olun bana içinde yaklaşık 45 yabancı dizi bluray rip vardı ve 1500 altyazılı arşivim vardı onları nasıl kurtarabilirim birileri bana yardımcı olsun rica ediyorum sizden.

aldığım hatalar resimdekiler gibi.

[​IMG]

bienvenido bienvenido (3)