HDD Disk Yönetiminde Görünmüyor

Sistemde windows7 yüklü çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok fakat Disk yönetiminde HDD görünmüyor. Disk yönetimine girmek istediğimde Disklerin listelendiği ekran boş olarak karşıma çıkıyor ve "Sanal Disk Hizmetine Bağlanılamadı" diyor.

Aygıt yöneticisinde HDD Özelliklerini Açtığımda, Genel Sekmesinde "Bu aygıt Düzgün Çalışıyor"Diyor. Birimler sekmesine gelip Doldur butonuna bağtığımda "Bu Disk için birim bilgileri bulunamadı" Diyor

HDD Bios'da ve Aygıt Yöneticinde Görünüyor.

Konuyla Alakalı resim yükleyebiliyormuyuz yüklemek istediğimde resim simgesini tıkladığımda gözat yükle seçenekleri yok URL girmemi istiyor.

murattascl murattascl (14)
5 yıl önce sordu

  • Resimleri https://postimages.org/ buraya yüklelip linki yapıştırabilirsin. murat 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Önce bunu dene istersen: Sanal Disk Hizmeti'ne bağlanılıyor sorununun çözümü nedir? sorun devam ediyorsa ben de bir şeyler ilave ederim

murat murat (12492)
5 yıl önce cevaplandı

  • Düzeldi. Teşekkür Ederim murattascl 5 yıl önce