HDD'min durumu nasıl?

Evet arkadaşlar. HD Tune Pro programını kullanarak HDD mi tarattım. Ve sonuçlarda 1 Warning, bir de Attention vardı. Sonuçlar aşağıdadır. Biri bu durumu detaylı bir şekilde açıklarsa sevinirim. Yapabiliceğim bir şey varsa da söyleyin lütfen... Şimdiden teşekkürler...

said82 said82 (10)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CRC hataları genelde kontrolcü ile sürücü arasında veri aktarımı yapılırken paketlerin bozulması sonucu oluşur. Hata bir kere oluşmuş yani sorun yok. Açıkcası diğer hata için pek bir bilgiye sahip değilim.

    Mekanik disklerin zamanla çeşitli hatalar vermesi gayet normal. Bu bağlamda diskinde önemli bir sorun bulunmuyor.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler... said82 7 yıl önce