HDMI girişi olmayan tabletimi televizyona bağlayabilir miyim?

Tabletımde hdmı girisi yok ama tvde hdmı takma yeri var hdmı ile nasıl bağlatablrm hdmı dönüştürücü gibi birşey .öneriniz varmı¿

Tv ; led tv oldugu için sordum

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Casper'a mail yolladım cevap şu şekilde;

    tabletimi HDMI takıp televizyona yansıtamam anlamına geliyor...

    ozgurlol ozgurlol (268)
    5 yıl önce cevaplandı

      Eğer tabletin MHL destekliyorsa olabilir.

      MHL USB Özelliğine Sahip Tabletler (tıkla)

      Samsung Uyumlu HDTV MHL Adaptör HDMI Çevirici Görüntü Aktarıcı (tıkla)

      Samsung Galaxy S3/S4/S5 Note 2/3 Micro Usb Mhl to Hdmi HDTV Kablo (tıkla)

      Lg Hdmi Kablosu G2 G3 G4 MHL Slimport Adaptör (tıkla)

      Bir uç senin led televizyonunun HDMI girişlerinden birine, bir uç tabletin, mobil cihazın USB girişine / çıkışına (micro yada mini, MHL adaptör ve mobil cihaza göre değişir), üçüncü uç ise şarj adaptörüne bağlanır.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @temmuz mhl destekledğini nerden bılebilirim uygulama falan var mıdır¿ 7ay sonra sordum ama :D ozgurlol 5 yıl önce
      • 7 Ayda hiç bir araştırma yapmadın herhalde. Tabletinin özelliklerine bak, kitabı kataloğu varsa onları oku, google'a sor falan.. Yada bir MHL kablo bul ve doğrudan televizyon bağlantısı ile dene. @ozgurlol temmuz 5 yıl önce
      • WEB'de ürün incelemeleri olur, yotube videosu veya bazı yazılı ve resimli olarak WEB'de.. Dediğim gibi google'a sorarsan o sana gösterecek, istediğin bilgilere ulaşmanı sağlayacak @ozgurlol temmuz 5 yıl önce
      • Tabletinin marka ve modelini bile yazmamışsın, daha ne diyebilirim sana @ozgurlol temmuz 5 yıl önce
      • Konuda mesajımda paylaştığım MHL USB Özelliğine Sahip Tabletler (tıkla) linkinedemi bakmadın? @ozgurlol temmuz 5 yıl önce