Hedef adındaki dosya nedir?

bilgisayarımda unreal engine adlı bir program açmıştım ardından bilgisayar çöktü bilgisayarı yeniden açtım, açtığımda önüme bu dosyayı hangi programla açmak istersiniz yazan bir yazı çıktı, farklı bir programa tıklayarak kapattım sonra bilgisayar yavaş açıldığı için görev yöneticisinden başlangıç bölmünü açtım ve Hedef adlı dosya ordaydı etkinleştirilmişti windows'un programıdır diye düşündüm kapatmadım, artık açarken ilk siyah ekrana geçiyor, uyku moduna alıp tekrar açtığımda kilit ekranı gelebiliyor ve windows çok yavaşladı

NOT: bu olaydan 1 saat önce bilgisayarın fanını yağlamıştım (çok garip sesler çıkartıyordu)

sirocanoo sirocanoo (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, unreal engine uygulamasını orijinal sitesinden mi indirdin? Şüpheli bir dosya olabilir

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

    • epic games'den indirdim sirocanoo 1 yıl önce
    • unreal engine sürümü 4.27.2 sirocanoo 1 yıl önce
    • Hangi işletim sistemini kullanıyorsun ve sistem özelliklerin nedir? astrayos 1 yıl önce
    • windows 10 sirocanoo 1 yıl önce
    • Sistem yeterli olmayabilir astrayos 1 yıl önce
    • şuan unreal engine'ı bilgisayarım zorlanmadan çalıştırıyor sirocanoo 1 yıl önce
    • benim sormak istediğim bu Hedef adlı dosya ne ve ne tür bir dosya hiçbir uzantısı yok sirocanoo 1 yıl önce
    • ekran görüntüsü atabilir misin? astrayos 1 yıl önce
    • bu sitede dosya gönderme yok sirocanoo 1 yıl önce
    • farklı bir platform lazım sirocanoo 1 yıl önce
    • Resimyükleden paylaşabilirsin astrayos 1 yıl önce
    • https://www.hizliresim.com/o2kgxkm sirocanoo 1 yıl önce
    • https://www.hizliresim.com/c763ql2 sirocanoo 1 yıl önce
    • Önbellekte tutulan bir dosya bu, zararı olmaz. Fanın ses çıkarması ve bilgisayarın yavaşlamasının sebebi bu değildir. Task manager panelinden daha ayrıntılı bakabilirsin cpu ve ram kullanımına. astrayos 1 yıl önce