Hepsiburada bugün teslimat gelmedi

Hepsiburada.com'dan bugün teslimat seçeneği ile sipariş verdim. Normalde saat 18:00-23:00 arasında teslimat yapılıyormuş. Akşam 23:00'a kadar bekledim fakat siparişim gelmedi. Daha önce Hepsiburada bugün teslimat seçeneği ile sipariş veren var mı? Şimdi ne yapabilirim?

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hepsiburada.com dan geçen sene bir pc açmıştım günüde getirdiler şimdi yapabileceğiniz iletişime geçin

    durumınızı izah edin Hepsiburada.com takip ettiğim kadarı ile kötü ünlerini duymadım

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Hepsiburada.com bugün teslimat seçeneğini bir kez kullandım benzer şekilde bana da ulaşmadı. İşin kötü tarafı beklediğiniz halde size haber verip bir aksilik oldu ya da şu sebepten getiremiyoruz diye telefon açan kimsede yok.

      Hepsiburada bugün teslimat seçeneği sorunlu bir  hizmet. Hepsiburada.com'un bahsettiği gibi düzgün bir şekilde çalışmıyor. Ya da en azından hepsiburada.com müşterilerinin beklentilerini karşılamıyor. en azından beni hayal kırıklığına uğrattı. Telefon şiparişim bugün teslimat seçeneği ile siparil edilmesine rağmen o gün içinde gelmedi.

      Siparişimi de hepsiburada.com'un belirttiği saatler içinde verdim(sabah saatleri).

      Müşteri hizmetlerine telefon açabilir ya da hepsiburada.com sipariş sayfanızdan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

      hakan hakan (15424)