hepsiburada.com üyelik iptali

hepsiburada.com üyelik iptali nasıl yapılır?

hepsiburada.com üyeliği nasıl silinir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    hepsiburada.com üyelik iptali nasıl yapılır?

    Hepsiburada.com üyelik iptali yapmak istediğinizde üyelik iptal aşamalarına ulaşmak bir hayli zor oluyor. Çünkü üyeliğinizi iptal edeceğiniz alanı bir türlü bulamıyorsunuz. hepsiburada.com üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar şu aşamaları gerçekleştirebilir:

    1. hepsiburada.com sitesine giriş yapın.
    2. Daha sonra şu linki tıklayın:  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx
    3. Açılan bize sorun ekranında Sipariş AnıSistem Sorunları ile karşılaşıyorum seçeneğini tıklayın.
    4. Sistem Sorunları ile karşılaşıyorum başlığı altında Üyelik iptalimi gerçekleştiremiyorum seçeneğine tıklayın.
    5. Açılan formda herhangi bir kategori ve sipariş seçin.
    6. Konuya hepsiburada.com üyelik iptali yazın.
    7. Detaya da Hepsiburada.com üyeliğimin iptalinin yapılmasını, hesabımın silinmesini talep ediyorum yazın.
    8. Formu gönderin.

    hepsiburada.com üyelik iptali için başvuru yapmış oldunuz. Müşteri hizmetleri size konu ile ilgili önüş yapacaktır. Bunun dışında otomatik olarak hepsiburada.com hesabı silmek mümkün olmuyor.

    murat murat (12492)