Hepsiburada'da magazaya soru nasıl sorulur?

Hepsiburada.com adresinden bir alışveriş yaptım ve magazaya mesaj atmam gerekiyor. Hepsiburada magaza sayfasında satıcıyla iletişime geçmen için herhangi bir link görünmüyor.

Hepsiburada'da magazaya nasıl soru sorabilirim?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hepsiburada.com web sitesinde mağazalara doğrudan soru sormak mümkün değil. Hepsiburada.com'da mağaza soru sormak için herhangi bir seçenek yok. Yani siz bir ürünle ilgili  satıcı mağazadan bilgi almak istiyorsanız bu mümkün değil.

    Fakat eğer sipariş verdiyseniz mağazanın telefon numarası ve adresine ulaşmanız mümkün. Bunun için Siparişlerim bölümüne gidin. Daha sonra Sipariş Detayı linkine tıklayın.

    Sipariş detayının alt bölümünde satış sözleşmesi linkini bulun ve tıklayın. Karşınıza satıcı mağazanın ticari ünvanı, adresi ve telefonu gelecektir. Dilerseniz telefonla ulaşıp siparişiniz veya ürünle ilgili soru sorabilirsiniz.

    murat murat (12492)