Hepsiburada müşteri hizmetleri sayfası açılmıyor sorunu - 06 Ağustos 2018

Hepsiburada.com web sitesinde sipariş sayfamda bulunan müşteri hizmetleri linkini tıkladığımda önce mesajlarım sayfası açılıyor ekranda dönen, işlem yapılıyor simgesi geliyor ve daha sonra sayfa bulunamadı sayfasına yönlendiriliyor (https://www.hepsiburada.com/errors/default?statusCode=500)

Hepsiburada müşteri hizmetleri sayfası neden açılmıyor?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İki gündür üst üste denememe rağmen hepsiburada  müşteri hizmetleri sayfası açılmıyor. Hata hepsiburada.com kaynalkı görünüyor. firefox, chrome, opera gibi farklı tarayıcılardan işlemi tekrar ettim.   Farklı servis sağlayıcı ile müşteri hizmetleri sayfasına ulaşmaya çalıştım. Fakar durum düzelmedi.

    Sorun şuanda hepsiburada.com kaynaklı görünüyor. Sizde benzer bir sorun yaşıyorsanız sorunun hepsiburada.com'dan kaynaklandığını ve onlar düzeltmeden müşteri hizmetleri sayfasına ulaşılamayacağını aklınızdan çıkartmayın.

    murat murat (12492)