Her açtığım Twitter hesabı askıya alınıyor

Twitter hesabı açtığım anda , salisesinfe hesap kapatılıyor her epostayla denedim hepsini askıya aldı bi garezimi var bana .?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında ya da tarayıcında bir eklenti  ya da zararlı bir program yüklü olabilir mi? Muhtemelen senin bilgisayarınla ilgili bir sorun var. Farklı bir tarayıcı ile hsap açmayı denesene. Eğer Chrome gibi bir tarayıcı kullanıyorsan ve bu tarayıcı da twitter ile alakalı bir zararlı eklenti varsa (bot, virus)  hesabın bundan dolayı askıya alınıyordur.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @murat androiddeyim pc yok chromede eklenti yok tablette v!rus yok ozgurlol 5 yıl önce
    • @ozgurlol pc veya başka cihaz deneme şansın var mı? murat 5 yıl önce
    • @murat baska cıhazda acip asıl cıhazda gırıncede askıya alınıyor ozgurlol 5 yıl önce
    • o zaman kesin cihazınla ilgili bir sorun var. senin fark etmediğin bir zararlı yazılım çalışıyor demek ki tablette @ozgurlol murat 5 yıl önce
    • @murat ne yapabilirim? ozgurlol 5 yıl önce
    • @ozgurlol öncelikle tableti sıfırlamayı denemelisin murat 5 yıl önce