Her bilgisayarda BIOS ve Boot Menu bulunur mu?

Her bilgisayarda BIOS ve boot menüsü bulunur mu acaba? Merak ediyorum

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her bilgisayarda BIOS ve Boot menu vardır. Anakartla alakalı bazı özellikleri oradan yönetirsin. BIOS ve Boot menuye nasıl gireceğini anakart modeline göre öğrenirsin, anakartların BIOS ve Boot menuye giriş tuşu farklı olmakla beraber F11, Del, Esc, F12 tuşları yaygındır genellikle

    omercik omercik (9418)