Her oyuna girdiğimde "GameBarFT.exe - Bozuk Görüntü" hatasını alıyorum.

https://i.hizliresim.com/5NokBA.png
Oyuna bir etkisi olmuyor birkaç kez tamama tıklıyorum gidiyor ama her oyun açtığımda bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım?

taha17 taha17 (91)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Çözüm:

    CMD'yi yönetici olarak aç ve SFC /SCANNOW yaz sonra enter tuşuna bas işlem bitene kadar bekle

    2.Çözüm:

    Yine CMD'yi yönetici olarak aç ve bu sefer

    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

    Kodlarını gir ve işlem bitene kadar bekle hala sorun devam ederse alttan bana ulaş

    darkcrak darkcrak (5168)