Her tıklayınca farklı ip adresi çalıştıran vpn arıyorum, var mı böyle bir şey?

Arkadaşlar Chrome, Firefox, Opera farketmez. Biliyorsunuz mağazalarında pek çok VPN var. Ancak tek bir tuşa tıklayınca farklı IP adrese yönlendiren bir VPN bulamadım. Genellikle şöyle oluyor; birkaç farklı lokasyon olan tuşlar oluyor her birine tıklayınca oraya gidiyor. Mesela Fransa tuşuna tıklayınca Fransaya, Almanya tuşuna tıklayınca Almanya lokasyonuna gidiyor gibi. Size sorum şu; ek bir tuşa tıklayınca hep random yani farklı bir lokasyona giden bir VPN var mı?

(Örneğin aynı tuşa bir kez basınca almanya bir kez daha basınca fransaya bir kez daha basınca hollanda lokasyonuna yönlendiren bir vpn arıyorum)

sapphire sapphire (66)
2 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Proxychains var, tam olarak sizin dediğinize uymuyor ancak, araştırmanızı öneririm.

    genius genius (190)
    2 yıl önce cevaplandı

      İstediğin VPN uygulamalarının şuanki mantığına biraz ters. Çünkü VPN uygulamalarında öncelik hız ve güvenlik.

      Durum böyle olunca sana lokasyon seçme şansı veriyorlar.

      StrongVPN sanırım. Bu uygulmada X dakikada bir ip değiştir gibi bir seçenek vardı. Buna bakabilirsin.

      hakan hakan (15409)
      2 yıl önce cevaplandı

        Arkadaşlar peki chrome,firefox için olan var mı?

        sapphire sapphire (66)
        2 yıl önce cevaplandı

          Chrome için var, firefox için yok herhalde bulamadım.

          ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)