Herhangi bir oyuna girince Internet Gidiyor?

arkadaslar dün mnecraft oynuyacaktım intrnet birden gitti ve sadece laptopumda gitti :( bunun çözümü nedir?

Internet: NETMASTER UYDUNET

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternetin bir oyuna girip girmemenizle bir ilgisi olmaz. Bu durumun mutlaka farklı bir nedeni olacaktır. Sizin durumunuzda bilgisayarınızda zararlı bir yazılımın internet kaynaklarını tüketmesi ve laptobunuzda internet yokmuş gibi davranması, kullandığınız servis sağlayıcının kaliteli hizmet vermediğinden dolayı yüksek ping değerleri gibi birçok sebebi olabilir. Siz bilgisayarınızı temizlemenizin ardından sorun sizden çıkmış uydunet servis sağlayıcının size sunduğu hizmete kalmış olur.

    Her şekilde bilgisayarınızın temiz olduğundan emin olmak ve sorunun bilgisayar kaynaklı olmadığından emin olmak için aşağıdaki programlar ile bilgisayarınızı taratın.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)